logo

15 Temmuz 2013

Ebru Şallı Tan’dan neden boşandı?

Ebru Şallı ve Harun Tan’ın neden boşandığını Şallı böyle anlattı

Dün akşam Nişantaşı Akaretler’deki Limonata’dan çıkarken objektife takılan Akalın, Ebru Şallı’yla Harun Tan’ın boşanmasıyla ilgili tweet’i hakkındaki sorular karşısında sessiz kaldı.

Hürriyet’in haberine göre; yıllar önce Demet Akalın’la eski sevgilisi İbrahim Kutluay’ın arasını Ebru Şallı’nın açtığı iddia edilmiş, boşanma haberi sonrası da Akalın Twitter’ına “Bazen sen hiçbir şey yapmazsın, kader senin intikamını sessizce alır” yazmıştı.

“KAVGASIZ AYRILDIK”

Harun Tan’la 11 yıllık evliliğini tek celsede noktalayan Ebru Şallı, kendilerini yaşadıkları fikir ayrılıklarının bu noktaya taşıdığını söyledi ve ekledi: “Aramızda kavga yok.”

Ebru Şallı ile Harun Tan, geçtiğimiz gün Gaziosmanpaşa 1. Aile Mahkemesi’nde 11 yıllık evliliklerini noktaladı. Eşinden anlaşmalı olarak tek celsede boşanan Şallı, biten evliliğin ardından şunları söyledi:

“Sevgi ve saygı çerçevesinde başlayan evliliğimizi maalesef yine sevgi ve saygı çerçevesinde bitirme kararı aldık. Yaşamış olduğumuz birtakım fikir ayrılıkları ve zaman, bizi bu noktaya getirdi.”

“İki çocuğumuz var. Beren’in velayeti babasında, Pars’ın velayeti bende ancak çocuklar benimle birlikte yaşayacak. “

“Harun’la dostuz. Herhangi bir kavgamız gürültümüz kesinlikle yok. Sakin sakin yolları ayırdık, o kadar. Hatta boşanmak üzere mahkemeye birlikte gidip birlikte döndük. Nafaka da talep etmedim.”

DÜZGÜN BİR AYRILIK OLAMAZ MI

Boşanma davasının ardından büyük oğlu Beren’le şehir dışına çıkan Harun Tan ise sessizliğini koruyor. Tan, ayrılıkla ilgili sorular karşısında “Uzun bir süre bu konuda konuşmayacağım. Düzgün bir evlilik, düzgün bir ayrılık sonrasında düzgün bir anne-baba ilişkisi olamaz mı bu dünyada?” demekle yetindi.

Haberin alındığı kaynak » www.internethaber.com

Ebru Şallı Tan'dan neden boşandı?

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*